Zarys fabuły

Część Pierwsza
 Tytuł: Memories are forever
Autor: Kelsey
Rodzaj: dramat, romans

Fabuła:  Historia opowiada o losach młodych rodziców -Alice i Louisa. Czy szczęście jest im pisane? -raczej nie. Porzucona przez Louisa, Alice musi sama stawić wszystkim problemom czoła oraz wychować samotnie dziecko. Czy starzy przyjaciele powrócą? czy Louis uświadomi sobie co zrobił trzy lata temu? Czy szczęście stanie na ich drodze? Czy je dobrze wykorzystają?

Część Druga 


Tytuł: Memories are forever
Autor: Kelsey
Rodzaj: dramat, romans

Fabuła: "Gdy śmierć jest największym niebezpieczeństwem, pokłada się nadzieję w życiu; ale gdy zna się jeszcze straszniejsze niebezpieczeństwo, pokłada się nadzieja w śmierci" Historia opowiada o losach nastoletniej Loren Tomlinson -córki przywódcy "Da Nang Boys", która staje się celem "Ballas" -gangu, którego przywódcami są Justin Bieber i Zayn Malik. Czy ojciec Loren odzyska ją z powrotem? 


4 komentarze:

  1. Ehh... Sorry, chciałam przeczytać ale nie mogę, szablon świetny, nagłówek to już w ogóle ekstra, ale tego tekstu nie da się czytać, bo jest tak słabo widoczny, a nie zamierzam jeszcze bardziej męczyć moich i tak wadliwych oczu :)Nie piszę tego złośliwie tylko zwracam na to uwagę :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dasz link do 1 i 2 części?

    OdpowiedzUsuń

Komentarz = Wielka motywacja